Úvod - Lisovňa kovov s nástrojárňou

Lisovňa kovov s nástrojárňou

Lisovňa kovov s nástrojárňou

Modernizované technické vybavenie lisovne i nástrojárne umožňuje v krátkom čase vyrobiť malé i veľké série kovových lisovaných prvkov. Lisovňa obsahuje rýchlobežné i excentrické lisy s tonážou 5-250 ton, vhodné pre lisovanie plechov za studena. Vlastná nástrojáreň umožňuje zhotovovať nástroje podľa želania zákazníka. Chod týchto pracovísk majú na starosti vedúci s dvadsaťročnými skúsenosťami. 

U tvorby ponúk si zakladáme na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi. Po telefonickej, e-mailovej alebo osobnej dohode vytvoríme cenovú kalkuláciu zahrnujúcu všetky informácie o cene. Čo najrýchlejšie zaradenie do výroby zaisťuje používanie informačných systémov pre organizáciu práce. Pre kontrolu výrobkov využívame programovateľný prístroj VERTEX 311HM. Umožňuje vykonávať presné meranie za veľmi krátku dobu. Každá zákazka má vlastný čiarový kód umožňujúci dohľadať kompletné informácie o produkte. Zároveň umožňuje jednoducho zopakovať výrobný proces na základe dát uložených na serveri.

Kvalita je zaistená vysokými výrobnými štandardami a kompetenciami obslužného personálu. Ďalej plníme požiadavky automobilového priemyslu, vrátane jeho požiadaviek na meranie a kontrolu. KALINA Industries je certifikovaná podľa normy ISO 9001. Na základe požiadaviek zákazníka plníme vybrané štandardy IATF 16949 a VDA.  

Potrebujete
niečo vylisovať,
alebo vyrezať?
Ozvite sa nám.

Ďalšie produkty

Automobilové a priemyselné tesnenia
Lisované a vyrezávané kovové diely
Vyrezávané a vysekávané diely