Úvod - Lisování

Lisování

Lisování

Modernizované technické vybavenie lisovne i nástrojárne umožňuje v krátkom čase vyrobiť malé i veľké série kovových lisovaných prvkov. 

Okrem vlastného výrobného programu štandardných dielov sú tu lisované dielce pre zákazníkov z automobilového, strojárenského, stavebného, elektrotechnického, potravinárskeho a chemického priemyslu.

Vlastná nástrojáreň s konštrukciou umožňujú rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov. Návrh lisovacích nástrojov i technologického postupu je vždy tvorený individuálne s ohľadom na sériovosť výroby. Vyrábame však i výrobky pomocou zákazníkom dodaných nástrojov. 

Samotná výroba dielcov (lisovanie plechov) prebieha v lisovni na excentrických lisoch tonáže 5 - 250 ton LEN a rýchlobežných lisoch Bruderer (25 a 80 ton).

Sledovanie kvality celého procesu od objednania výrobku po samotnú výrobu a expedíciu k zákazníkovi zaručuje dlhodobo zavedený systém ISO 9001. Okrem toho je možné v prípade požiadaviek zákazníka vykonávať vzorkovanie výrobkov podľa VDA, PPAP. U dodávok pre automobilový priemysel vykonávame kontrolu a meranie podľa štandardných požiadaviek zákazníka. 

Potrebujete
niečo vylisovať,
alebo vyrezať?
Ozvite sa nám.

Ďalšie produkty

Automobilové a priemyselné tesnenia
Lisované a vyrezávané kovové diely
Vyrezávané a vysekávané diely